Szkoła Kadr i Płac

Aleksandra Szafran

Get Adobe Flash player

Początek kursu za:

Aktualności HR

Witamy, Gość
Nazwa użytkownika: Hasło: Zapamiętaj mnie
  • Strona:
  • 1
  • 2

TEMAT: to jest kurs, którego długo szukałam :)

to jest kurs, którego długo szukałam :) 9 lata 9 miesiąc temu #7

  • F.Ewelina
  • F.Ewelina Avatar
Przeglądając ofertę szkoleń i kursów z zakresu kadr i płac we Wrocławiu to chyba jedyny tak długi kurs z tak rozbudowaną tematyką. Po jego ukończeniu z czystym sumieniem mogę teraz napisać, że jest to kurs przygotowany z sercem i zaangażowaniem, a nie polegający tylko na przekazaniu samej suchej wiedzy teoretycznej. Każdy omawiany temat zawsze poparty był konkretnymi przykładami, często dużą dawką humoru :) przez co zajęcia nigdy nie były nudne. Wcześniej uczestniczyłam już w innych kursach z tej tematyki, ale z żadnego nie wyniosłam takiej wiedzy jak tutaj.
Jako osoba pracująca już na stanowisku kadrowej często zadawałam pytania na które nie mogłam znaleźć jednoznacznej odpowiedzi, a Pani Ola zawsze wskazywała rozwiązania jak postąpić w danym konkretnym w przypadku, często poświęcając swój prywatny czas, za co serdecznie dziękuję.
Mogę polecić kurs osobom które dopiero zaczynają pracę w tym zawodzie. Gdybym wiedziała o tak profesjonalnym kursie wcześniej, z pewnością byłoby mi o wiele łatwiej stawiać pierwsze kroki w zawodzie specjalisty ds. kadr i płac.

Pozdrawiam
Administrator wyłączył możliwość publicznego pisania postów.

to jest kurs, którego długo szukałam :) 9 lata 9 miesiąc temu #8

  • Joanna
  • Joanna Avatar
Witam serdecznie :)
ponieważ każdy zakłada swój opiniotwórczy temat , więc co mi tam, tez założyłam swój :)

Zanim wybrałam się na kurs kadrowo-płacowy p. Aleksandry przeszukałam Internet chyba wzdłuż i wszerz. No wybredna jestem i szukałam odpowiedniego kursu chyba 2 albo 3 lata. Pamiętam pierwszy raz weszłam na stronę p. Aleksandry kiedy zajęcia były już prowadzone, było to w trakcie roku i stwierdziłam, że roczny kurs teoria z praktyką to coś dla mnie. Poczekałam kilka miesięcy i zapisałam się. Nie pracuję w kadrach, ani w płacach. Mój zawód nie ma raczej nic wspólnego z zawodem kadrowej, jednak chciałam pogłębić swoją wiedzę z tego zakresu, aby mieć w ogóle jakiekolwiek pojęcie o „ swoich prawach”.
W czasie kursu byłam bardzo pozytywnie zaskoczona sposobem prowadzenia zajęć, materiałami, które nam były udostępniane, ich ilością, a także zaangażowaniem włożonym w trud prowadzenia zajęć, tłumaczeniem wszystkich zagadnień, że tak powiem „ jak krowie na rowie”.
Nie spodziewałam się, że w czasie tego roku zdobędę taką wiedzę, choć jeszcze nie do końca opanowaną jak bym chciała( bom ambitna ;) ), ale niestety tego materiału jest tak dużo, że trudno w kilka miesięcy posiąść całą wiedzę.
Cóż mogę powiedzieć. Mogę z czystym sumieniem polecić kurs osobom ambitnym, które chcą zdobyć wiedzę, bądź ją poszerzyć. P. Aleksandra to niesamowity specjalista w dziedzinie kadr i płac. Można zawsze liczyć na pomoc , wyrozumiałość i cierpliwość.
Życzę wszystkim dziewczynom powodzenia w pracy oraz w poszukiwaniach pracy.
A ja nie spodziewałam się, że te kilka miesięcy może zmienić moją ścieżkę „ kariery”
:)
pozdrawiam wszystkich,
polecam
joanna
Administrator wyłączył możliwość publicznego pisania postów.
  • Strona:
  • 1
  • 2

© Aleksandra Szafran Szkoła Kadr i Płac 2010 - 2014.
Wszelkie prawa zastrzeżone